Güvenlikli bir sitede oturuyoruz. Arka sokağımızdaki Market, Okul, Otobüs durağına gitmek için sitenin etrafını her defasında yürümek zorunda mıyız?

Görüntülü Diafon Sistemi kurdurdum hala kapım açık kalıyor!
13 Mart 2017
Kat mülkiyeti kanunu Madde 4 IV – Ortak yerler
23 Mart 2017

Site yönetiminin veya güvenlik şirketinin en önemli itirazı güvenlik zafiyeti oluşturur olacaktır. Haksız değiller elbet açılan her kapıya güvenlik görevlisi koymak da oldukça maliyetli olur. Bu maliyetleri göz önüne alındığında biraz spor yapmış olursun esprileri eşlinde  içinize sinmese de yürümek zorunda mı kalacağız; elbette hayır

Birinin Kapının giriş ve çıkışında beklediğini, site sakini yada refakat ettiği kişiler haricinde siteye giriş çıkış yaptırmamak için görevlendirdiğini düşünün. Öyle ki bu kişiye anca bir kişilik maliyet vererek 2 yıl boyunca garantili hizmet aldığınızı ve 8 yıl kadar daha devam eden hizmeti devam ettirdiğinizi düşünün.

Bu maliyet ve fonksiyonellikle site yönetimi yada güvenlik firmasını ikna edebilmek ve spor yapmayı kendi istediğiniz zamanda ve yerde yapma hürriyetini kazandığınızı hayal edin. Hayal edin diyoruz ama aslında bunu gerçekleştirmek bir hayal değil. 3-5-7-9-11-13-22 bloklu sitelerimizde kurmuş olduğumuz sistemler tam olarak bu fonksiyonu yerine getirmektedir.

Çözüm nedir?

Ekonomik ömrü uzun dolayısıyla maliyeti düşük bu fonksiyondan istifade etmeniz için bize ulaşmanız yeterli.

Duvarınızın yada çitinizin en uygun yerde kapı kuracak şekilde kesilmesi, kapınızın montajı, kilit ve kontrol sisteminin montajı ve yönetim için sakinlerin güncel bilgilerinin tutularak kapınızdan mevcut sakinlerimizin istifade etmesi dahil olmak üzere anahtar teslimi hizmet, ürün ve servis hizmetimiz ile tanışmaya bekliyoruz.